Často kladené dotazy

Výstavba solných jeskyní Výstavba solných jeskyní Výstavba solných jeskyní

Zde naleznete přehled nejčastěji kladených otázek v souvislosti s výstavbou solné jeskyně. Jakékoliv další dotazy vám rádi zodpovíme na uvedených kontaktech.

Jaké jsou vhodné prostory pro zbudování solné jeskyně?

Solná jeskyně se dá zbudovat prakticky ve všech interiérových prostorech o min. velikosti 10 m2 a s výškou stropu min. 2,6 m. Mělo by jít o suchou místnost s možností vyvedení a umístění klimatizační jednotky vně budovy a vyvedení vzduchové ventilace. V případě komerční solné jeskyně je třeba počítat s místností pro recepci a sociálním zařízením. Technická místnost není potřeba. Mělo by však jít o prostory s přivedeným 3fázovým el. proudem a jištěním 16A. Doporučujeme přízemní prostory, lze však i vyšší patra budov. Je nutné vyjádření statika z důvodu velké zátěže solí na podlahu a vhodný je bezbariérový přístup. Sklepní prostory pro výstavbu nedoporučujeme.

Jaká je potřeba pro provozování solné jeskyně živnost?

Pro provoz solné jeskyně stačí volná živnost : „Poskytování služeb pro osobní hygienu a služeb souvisejících s péčí o vzhled osob.

Je potřeba pro výstavbu solné jeskyně nějaké zvláštní povolení?

Stavební povolení není nutné, jedná se pouze o vnitřní úpravu prostoru ( tzv. vestavbu ). Je tedy třeba nahlásit Změnu užívání prostor.

Jaká je cena za vybudování solné jeskyně na klíč?

Cena výstavby závisí na velikosti podlahové plochy. Cena za 1m2 se liší podle vámi vybraného typu jeskyně (economic, classic, de luxe) a podle velikosti realizované solné jeskyně. Přesná cena je určena po prohlídce daného prostoru. Ceny jednotlivých typů solných jeskyní vám sdělíme na uvedených kontaktech.

Jak dlouho trvá výstavba solné jeskyně?

Maximálně 8 týdnů od data započetí výstavby určeného ve smlouvě, obvykle však zhruba do měsíce. Začátek realizace 14-30 dní od podpisu smlouvy, dle dohody. Záleží také na připravenosti a dostupnosti prostoru.

Jak je dlouhá záruka na postavenou solnou jeskyni?

Dle typu solné jeskyně poskytujeme záruku 24-36 měsíců.

Co všechno obsahuje dodávka solné jeskyně na klíč?

Jde o kompletní výstavbu solné jeskyně včetně dekorativních prvků, technického zázemí a polohovacích lehátek. Jeskyně je ozvučená, vybavena barevnými efekty, klimatizací a odvětráváním.Detailní popis naleznete u námi nabízených jednotlivých typů ( provedení ) výstavby solné jeskyně. Po předání je solná jeskyně ihned funkčí k plnému provozu.

Výstavba solných jeskyní

© 2008 Copyright MORRISCZ TRADE s.r.o., používání obsahu bez souhlasu majitele zakázáno


uq-reklama, partneři