Partneři a spolupráce

Výstavba solných jeskyní Výstavba solných jeskyní Výstavba solných jeskyní

Bella-shop.cz

Internetový obchod s kosmetikou, dárky a solnými produkty.

www.bella-shop.cz

Pro solné jeskyně speciální nabídka solí do koupele a dalších solných produktů za výhodné velkoobchodní ceny. Nabídka platí pro nové i zavedené solné jeskyně, při větších odběrech možné množstevní slevy. Pro solné jeskyně nabízíme zejména solné balíčky různých velikostí s různými druhy solí (Mrtvé moře, Himalájská sůl, vřídelní soli s bylinkami atd.). Pro ukázku se můžete podívat také na stránky našeho internetového obchodu.

Sůl do koupele je ideální k rozšíření doplňkového prodeje ve vaší solné jeskyni, nabídnete tak klientům doplňkovou léčbu solí a relaxaci v pohodlí jejich domova. Pokud už nějakou koupelovou sůl ve své nabídce máte, může vás zaujmout jiný druh a velikost balení za příznivou cenu. Klienti si rádi nejprve koupí menší balení na vyzkoušení nebo jako dárek, proto je sůl také dárkově balena. Z vlastních zkušeností s provozováním solné jeskyně víme, že solné balíčky jsou nejen před Vánocemi velmi oblíbeným a prodávaným zbožím.

V případě zájmu také možnost zajištění soli k dosypání na podlahu solné jeskyně nebo koupelové soli ve větším množství.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech (nejlépe emailem) a my vám pošleme nabídku, případně se budeme snažit vyhovět vaší konkrétní poptávce i mimo běžnou nabídku nebo vašim speciálním požadavkům.Kontakt:

Lucie Felgrová
info@bella-shop.cz
tel.: 773 52 51 51
www.bella-shop.cz

Výstavba solných jeskyní Výstavba solných jeskyní Výstavba solných jeskyní
© 2008 Copyright MORRISCZ Cave, s.r.o., používání obsahu bez souhlasu majitele zakázáno


uq-reklama, partneři